Naruto Life 4
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Life 4

Изживейте живота на една нинджа
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Пещерата зад Водопада

Go down 
+4
Минато Намиказе
Нагато Пейн
Хиаши Хюга
Хатаке Какаши
8 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
АвторСъобщение
Нагато Пейн
Акацки
Акацки
Нагато Пейн


Брой мнения : 122
Join date : 06.05.2009
Age : 31
Местожителство : Ебали му майката

Пещерата зад Водопада - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пещерата зад Водопада   Пещерата зад Водопада - Page 6 Icon_minitimeЧет Май 07, 2009 2:56 am

П.П:Аф, аф, аф, аф, паф, паф, паф...Добре ще приема, че отскачаш от Гамабунта. Как се задържаш във въздуха ? Отговаряш ми на този въпрос и спирам.
Върнете се в началото Go down
Минато Намиказе
Хокаге
Хокаге
Минато Намиказе


Брой мнения : 226
Join date : 05.05.2009
Age : 29
Местожителство : Сан-Антонио

Пещерата зад Водопада - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пещерата зад Водопада   Пещерата зад Водопада - Page 6 Icon_minitimeЧет Май 07, 2009 2:56 am

ПП: Със отскок подсилен от бързината на бога на гръмотевицата.
Върнете се в началото Go down
Какузу
Акацки
Акацки
Какузу


Брой мнения : 171
Join date : 05.05.2009
Age : 28
Местожителство : София, кв.ГБ, ул. Горно Нанадолнище 0 щЪ

Пещерата зад Водопада - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пещерата зад Водопада   Пещерата зад Водопада - Page 6 Icon_minitimeЧет Май 07, 2009 2:58 am

аве Пейн той с бога на гръмотевиците веднага моа се появи зад теб -.-
Върнете се в началото Go down
Нагато Пейн
Акацки
Акацки
Нагато Пейн


Брой мнения : 122
Join date : 06.05.2009
Age : 31
Местожителство : Ебали му майката

Пещерата зад Водопада - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пещерата зад Водопада   Пещерата зад Водопада - Page 6 Icon_minitimeЧет Май 07, 2009 3:00 am

П.П:Добре де, но ти докато правиш Консюминга, би трябвало да се задържаш за да ми вземеш цялата душа. А и да ми РЕЗНЕШ ГЛАВАТА..ЛТФ ?!

П.П2:КАКЪВ БОГ В Е ? ТОЙ ИМА УЖАСНА БЪРЗИНА, НЕ Е НИКЪВ БОГ РОФЛ. НЕ ПИТАМ КОЛКО БЪРЗО С Е Е ПОЯВИЛ ЗАД МЕН, А КАК СЕ Е ЗАДАРЖАЛ ДО МЕН.

П.П3:ТЯЛОТО Е МЪРТВО. НАГАТО ГО КОНТРОЛИРА С ЧАКРА...К'ВА ДУША РОФЛ ?


Последната промяна е направена от Нагато Пейн на Чет Май 07, 2009 3:01 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Минато Намиказе
Хокаге
Хокаге
Минато Намиказе


Брой мнения : 226
Join date : 05.05.2009
Age : 29
Местожителство : Сан-Антонио

Пещерата зад Водопада - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пещерата зад Водопада   Пещерата зад Водопада - Page 6 Icon_minitimeЧет Май 07, 2009 3:01 am

ПП: Божее , клонинга те хваща с обикновенните си ръце , а ти нали летиш , служиш ми като платформа. хДД Трябва ли да пиша най простата и тъпа подробност?
Върнете се в началото Go down
Нагато Пейн
Акацки
Акацки
Нагато Пейн


Брой мнения : 122
Join date : 06.05.2009
Age : 31
Местожителство : Ебали му майката

Пещерата зад Водопада - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пещерата зад Водопада   Пещерата зад Водопада - Page 6 Icon_minitimeЧет Май 07, 2009 3:03 am

Анимала и Асурата си тръгнаха.

П.П:Офф аре заеби, макар че доста фантастика е вложена хД.
Върнете се в началото Go down
Какузу
Акацки
Акацки
Какузу


Брой мнения : 171
Join date : 05.05.2009
Age : 28
Местожителство : София, кв.ГБ, ул. Горно Нанадолнище 0 щЪ

Пещерата зад Водопада - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пещерата зад Водопада   Пещерата зад Водопада - Page 6 Icon_minitimeЧет Май 07, 2009 3:04 am

Нагато Пейн написа:
П.П:Добре де, но ти докато правиш Консюминга, би трябвало да се задържаш за да ми вземеш цялата душа. А и да ми РЕЗНЕШ ГЛАВАТА..ЛТФ ?!

П.П2:КАКЪВ БОГ В Е ? ТОЙ ИМА УЖАСНА БЪРЗИНА, НЕ Е НИКЪВ БОГ РОФЛ. НЕ ПИТАМ КОЛКО БЪРЗО С Е Е ПОЯВИЛ ЗАД МЕН, А КАК СЕ Е ЗАДАРЖАЛ ДО МЕН.

П.П3:ТЯЛОТО Е МЪРТВО. НАГАТО ГО КОНТРОЛИРА С ЧАКРА...К'ВА ДУША РОФЛ ?
АВЕ ТИ ТЪП ЛИ СИ ВЕ ТОЙ ОТ ДЕ МИСЛИШ ЧЕ Е ТАЯ БЪРЗИНА ВЕ
Йондайме (Наруто)

Четвъртият Хокаге (на японски: 四代目火影, Йондайме Хокаге) е герой от японската аниме/манга поредица Наруто, създадена от Масаши Кишимото. Истинското име на Йондайме е Минато Намиказе (波風 ミナト).

Не знаем много за Минато, но е известно, че той е станал Генин на десет години, като негов учител е Джирая, един от Тримата легендарни Саннини. Минато е в един отбор заедно с още двама Генини, чиито имена остават неизвестни. С времето Минато става все по-добър и по-добър, като дори се научава от Джирая да призовава жаби. Неговите призоваващи способности са толкова велики, че успява дори да призовава и напълно да контролира Гамабунта (нещо, в което Джирая се проваля). С времето той става Чуунин, а след това и Джонин. Като Джонин той вече трябва да учи другите Генини, като неговия отбор е: Какаши Хатаке, Обито Учиха и Рин. Отборът на Минато бива пратен на мисия да унищожи мост в Земята на Тревата, който нинджите от Селото скрито в Камъните използвали за да предприемат атаките си. Преди да тръгнат Минато и Рин подарили подарък на Какаши по повод неговото повишение в Джонин. Минато дава на Какаши кунай със специален символ на него. По време на мисията Минато спасява съотборниците си Обито Учиха (който не може да помръдне от страх) и Какаши (който почти бива убит от каменен нинджа, докато използва своята нова техника – Чидори). След като ги спасява, Йондайме се захваща за работа и бързо обезврежда врага със своята техника – Летящият Гръмотевичен Бог. Той критикува Какаши, за това, че не знае слабото място на своята техника и Обито, за това че се вцепенява така. Минато помага на Обито да разбере чувствата на Какаши, като му разказва историята на неговият баща – Сакумо Хатаке. На следващият ден Йондаиме оставя отбора си сам и отива да помогне на останалите нинджи в Коноха, които сериозно изостават по брой. Използвайки Летящият Гръмотевичен Бог, Минато побеждава всички шинобита от Скритото село в Камъните, като успява да се върне навреме, за да спаси Какаши и Рин, но за съжаление не успява да спаси Обито, който по-рано умира, спасявайки Какаши.

Третият Хокаге решава да избере Минато като негов наследник, след като неговият първи избор Орочимару се оказва много променлив. Минато бива избран заради неговата любов към Коноха и решителността му да защити тези, които обича и които са важни за него. По времето когато става Хокаге, Минато се запознава с Кушина Узумаки от Земята на Водовъртежа, което довело до раждането на неговият син – Наруто. Тяхната връзка остава тайна за повечето шинобита от Скритото село в Листата (включително и за Наруто). Един ден Кюби напада Коноха, като почти унищожава цялото село. Минато, като Хокаге, е длъжен да защити Коноха. С всичкия кураж на предишните Хокагета, въпреки че бил прекалено млад, той изпозлва Унищожаващият Печат на Бога на Смъртта, за да заключи Кюби в своя новороден син Наруто, но след като използва тази техника, богът взима неговата душа и Минато умира. Той е запомнен като героят на Коноха, но въпреки това неговото последно желание, неговият син да бъде герой в селото, бил пренебрегнат. Минато е представен като един от най-великите нинджи в Коноха. Той е изобретател на много техники като Летящият Гръмотевичен Бог – техника, която му позволява да се телепортира без да прави никакви знаци и може да покрие почти всякакво разстояние. Благодарение на тази техника, Минато си спечелил прякора Жълтата светкавица на Коноха (Konoha’s Yellow Flash). Расенган е друга от техниките на Минато, която не изисква никакви знаци, но той така и не успява да я завърши. Той искал да добави към нея и своята Вятърна чакра (Wind Chakra), но не успява. Освен това Минато Намиказе може да призовава и Гамабунта, нещо което само неговият учител Джирая и по-късно синът му Наруто (с чакрата на Кюби) успяват да направят. Освен това Йондайме е единствената нинджа в историята, който може напълно да контролира Гамабунта. Освен това Минато прави перфектни печати, както казва Джирая. Доказателство за това е, че Наруто може да взема от чакрата на Кюби, без да се премахне печата. Минато е признат за най-силното Хокаге в Коноха, като тези думи са потвърдени от Анко Митараши (бивша ученичка на Орочимару), която казва че ако Минато е бил жив, е можел да спре Орочимару и от думите на Джирая, който се бие и тренира както с Орочимару, така и с Минато. Легендарният Саннин казва, че в Коноха до сега не се е раждал толкова силен шиноби като Йондайме. Това доказва, че Минато е заслужавал повече титлата на Хокаге от Орочимару.
Върнете се в началото Go down
Какузу
Акацки
Акацки
Какузу


Брой мнения : 171
Join date : 05.05.2009
Age : 28
Местожителство : София, кв.ГБ, ул. Горно Нанадолнище 0 щЪ

Пещерата зад Водопада - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пещерата зад Водопада   Пещерата зад Водопада - Page 6 Icon_minitimeЧет Май 07, 2009 3:06 am

на кратко - летящия гръмотевичен бог му дава способността да се изчезна за по-малко от секунда, без да прави никакви знаци и да използва чакра, и да се появява където си иска ( на каквото и растояние ) съответно се появява зад теб дори не е нужно да скача и да лети или квот там искаш да прай хД
Върнете се в началото Go down
Наруто Узумаки
Хокаге
Хокаге
Наруто Узумаки


Брой мнения : 544
Join date : 05.05.2009

Пещерата зад Водопада - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пещерата зад Водопада   Пещерата зад Водопада - Page 6 Icon_minitimeЧет Май 07, 2009 3:09 am

Наруто си тръгна.
Върнете се в началото Go down
Нагато Пейн
Акацки
Акацки
Нагато Пейн


Брой мнения : 122
Join date : 06.05.2009
Age : 31
Местожителство : Ебали му майката

Пещерата зад Водопада - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пещерата зад Водопада   Пещерата зад Водопада - Page 6 Icon_minitimeЧет Май 07, 2009 3:09 am

П.П:АВЕ НЕ МЕ ДРАЗНИ ВЕ ПАЛЯК...НИТО Е КАЗАЛ, ЧЕ ГО ИЗПОЛЗВА ТЪНДЪР ГОДА, НИТО НИЩО...А И ЗА ТАЗИ РАБОТА ТРЯБВА ДА МЕТА СПЕЦ КУНАЯ ПО МЕНЕ, ПРОЧЕТИ ВЕ. ИГРАЛ СЪМ С МИНАТО И ЗНАМ КАК СТАВА РАБОТАТА.

To activate this jutsu, the user needs a special seal or "jutsu formula" (術式, jutsu-shiki) to mark the destination. After this is done, the user enters a dimensional void that almost instantaneously transport himself to the location of the seal. Minato applied the formula in advance to weapons such as kunai. By giving one such kunai to a person, he can immediately teleport to that person at any time. He can also apply the mark to a touched area, such as his opponent or some other surrounding feature.

Furthermore, if an object marked with the seal may touch the ground, Minato will immediately know the position of everyone close to the object.

ПРОЧЕТИ И ШЕ ВИДИШ, ЧЕ ТРЯБВА ДА МАРКИРА ПОЛОЖЕНИЕТО СЪС СПЕЦ КУНАЯ ВЕ!
Върнете се в началото Go down
Нагато Пейн
Акацки
Акацки
Нагато Пейн


Брой мнения : 122
Join date : 06.05.2009
Age : 31
Местожителство : Ебали му майката

Пещерата зад Водопада - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пещерата зад Водопада   Пещерата зад Водопада - Page 6 Icon_minitimeЧет Май 07, 2009 5:46 am

Асура дойде и направи Flaming Arrow of Amazing Ability там, където беше заровена главата. Той я грабна, взе тялото и си би шута.

П.П:Какаши не написа, че я е взел, а само че е заровена. А по главата му има пиърсинги, от които Нагато ще разбере къде е, точка. Осрахте се и двамата ЛМАО.
Върнете се в началото Go down
Минато Намиказе
Хокаге
Хокаге
Минато Намиказе


Брой мнения : 226
Join date : 05.05.2009
Age : 29
Местожителство : Сан-Антонио

Пещерата зад Водопада - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пещерата зад Водопада   Пещерата зад Водопада - Page 6 Icon_minitimeЧет Май 07, 2009 5:49 am

Минато прибяга с включен Бог на Гръмотевицата и точно преди Асура да изчезне Минато пресветна до него и за части от секундата взе главата от ръцете му и изчезна в далечината , и всичко това стана за по малко от еднa секунда.

ПП: Сори ама няма как да ме спреш! хД
Върнете се в началото Go down
Нагато Пейн
Акацки
Акацки
Нагато Пейн


Брой мнения : 122
Join date : 06.05.2009
Age : 31
Местожителство : Ебали му майката

Пещерата зад Водопада - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пещерата зад Водопада   Пещерата зад Водопада - Page 6 Icon_minitimeЧет Май 07, 2009 5:51 am

П.П:Сори, ама вече е МИНАЛО, както казах - изчезнал съм ХД...Минаха пет минути откакто написах този пост, така че...Претата си е в мен.
Върнете се в началото Go down
Минато Намиказе
Хокаге
Хокаге
Минато Намиказе


Брой мнения : 226
Join date : 05.05.2009
Age : 29
Местожителство : Сан-Антонио

Пещерата зад Водопада - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пещерата зад Водопада   Пещерата зад Водопада - Page 6 Icon_minitimeЧет Май 07, 2009 5:52 am

ПП: Това е РПГ , времето от реалния свят няма значение , то ако гледаме така , ти одеве 1000 пъти пишеше с ПП , докато те налягахме!
Върнете се в началото Go down
Учиха Мадара
Акацки
Акацки
Учиха Мадара


Брой мнения : 347
Join date : 05.05.2009

Пещерата зад Водопада - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пещерата зад Водопада   Пещерата зад Водопада - Page 6 Icon_minitimeЧет Май 07, 2009 5:53 am

П.П Пейн ..той е прав не си си взел главата ...споко пак ще го набараш някаде...
Върнете се в началото Go down
Нагато Пейн
Акацки
Акацки
Нагато Пейн


Брой мнения : 122
Join date : 06.05.2009
Age : 31
Местожителство : Ебали му майката

Пещерата зад Водопада - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пещерата зад Водопада   Пещерата зад Водопада - Page 6 Icon_minitimeЧет Май 07, 2009 5:55 am

П.П:По твойте думи...Той я грабна, взе тялото и си би шута....Казах, че съм изчезнал, тоест няма как да си взел тялото.

Офф:Мадара това: Той я грабна...Какво е ?
Върнете се в началото Go down
Учиха Мадара
Акацки
Акацки
Учиха Мадара


Брой мнения : 347
Join date : 05.05.2009

Пещерата зад Водопада - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пещерата зад Водопада   Пещерата зад Водопада - Page 6 Icon_minitimeЧет Май 07, 2009 6:02 am

Оффф Пейн прай си квот знайш утре ще се говори по въпроса...нека поне и Какаши дойде.
Върнете се в началото Go down
Минато Намиказе
Хокаге
Хокаге
Минато Намиказе


Брой мнения : 226
Join date : 05.05.2009
Age : 29
Местожителство : Сан-Антонио

Пещерата зад Водопада - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пещерата зад Водопада   Пещерата зад Водопада - Page 6 Icon_minitimeЧет Май 07, 2009 6:04 am

ПП: " Минато прибяга с включен Бог на Гръмотевицата и точно преди Асура да изчезне "
Върнете се в началото Go down
Нагато Пейн
Акацки
Акацки
Нагато Пейн


Брой мнения : 122
Join date : 06.05.2009
Age : 31
Местожителство : Ебали му майката

Пещерата зад Водопада - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пещерата зад Водопада   Пещерата зад Водопада - Page 6 Icon_minitimeЧет Май 07, 2009 6:08 am

П.П:Оф аре пиши некъде и да я взимам тая глава, че ми писна. Незнам как ми ги правите тея...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Пещерата зад Водопада - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пещерата зад Водопада   Пещерата зад Водопада - Page 6 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Пещерата зад Водопада
Върнете се в началото 
Страница 6 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» Пещерата на Акацки

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Naruto Life 4 :: Коноха :: Водопада-
Идете на: